Położony w centrum Krakowa prywatny żłobek Tosia to najlepsze rozwiązanie dla zapracowanych rodziców.

Od blisko 10 lat zapewniamy czułą i troskliwą opiekę nad Państwa dziećmi. Naszym podstawowym celem jaki sobie postawiliśmy było stworzenie miejsca, gdzie najwyższą wartością jest dziecko. Przez cały ten czas dbamy o to aby w żłobku Tosia była ciepła i przyjazna atmosfera, aby dzieci czuły się u nas bezpiecznie i miło spędzały czas.

Państwa maluchy, pod troskliwą opieką wykfalifikowanej kadry pracującej w żłobku, mają zapewniony wszechstronny rozwój. Z dziećmi pracujemy grupowo, a jednocześnie w ciągu naszego dnia pracy uwzględniamy ich indywidualne tempo rozwoju. Staramy się dać im tyle naszej uwagi, ile każde z dzieci potrzebuje, uwzględniając ich małą i niepowtarzalną osobowość. Nasza oferta bezpłatnych zajęć edukacyjnych daje dzieciom możliwość rozwijania się pod różnym kątem.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, w abonamencie zawarliśmy koszty środków higienicznych niezbędnych maluchom. Przychodząc do żłobka Tosia, dziecko potrzebuje tylko komplet rzeczy na zmianę do przebrania się, który może u nas zostać, oraz kapcie lub podgumowane skarpetki. Reszta różnych artykułów, które są potrzebne do codziennego funkcjonowania, jest zapewniana przez żłobek.

Nasza placówka z dniem 16.11.2012r uzyskała wpis do rejestru żłobków i klubów dziecięcych prowadzonego przez Prezydenta Miasta Krakowa pod nr 7330.2.18.2012. Tosia pozostaje pod kontrolą Biura ds. Ochrony Zdrowia Urzędu Miasta Krakowa.